Interoperabiliteit Goed Geregeld


donderdag 20 mei 2010

Bijeenkomst | Zoetermeer

Het Forum Standaardisatie participeert voor het tweede jaar in het consortiumproject Integrate, dat interoperabiliteitsinstrumenten ontwikkelt. Verwant aan dit project organiseren, na een geslaagde eerste werkconferentie Interoperabiliteit Goed Geregeld in 2009 , TNO, ECP-EPN en Novay dit jaar een vervolg. Marcel Reuvers verzorgt op deze dag een presentatie over de adoptie en erkenning van geo-standaarden.

Dit jaar is de werkconferentie geheel gewijd aan de vraag hoe ketens en netwerken standaarden adopteren. Dat is vaak geen sinecure. Uiteenlopende belangen, kip-ei-situaties en afwachtende houdingen kunnen daarbij remmend werken. Met welke combinatie van "penen, zwepen en preken" zou u dit aanpakken?

Tijdens de werkconferentie delen vier sprekers uit uiteenlopende sectoren hun ervaringen en uitdagingen met u. De Forum voorzitter Nico Westpalm van Hoorn zal u hierbij meer vertellen over hoe het Forum de adoptie van standaarden stimuleert.

> Locatie : Bouwend Nederland | Zoetermeer
> Contactpersoon : Marcel Reuvers
bron: www.geonovum.nl - 14-06-2009
Geonovum - Barchman Wuytierslaan 10 - info@geonovum.nl
033 460 41 00 - Postbus 508 - 3800 AM Amersfoort