Kennissessie INSPIRE downloadservices en inloopspreekuur

27 jan 2012

In verband met de INSPIRE deadline voor downloadservices op 28 juni 2012, organiseert Geonovum op 15 februari 2012 een kennissessie en is er op 22 februari een inloopspreekuur.

Kennissessie downloadservices

In deze kennissessie staan we stil bij de uitvoeringsbepaling van de Technical Guidance voor Download Services. De sessie is van belang voor de INSPIRE contactpersonen, technisch specialisten en servicemanagers van dataproviders. Het meenemen van een leverancier is mogelijk. De kennissessie heeft plaats tussen 9:30 en 12:30 bij het Waterschapshuis, zaal 3.05-3.06. Meld jezelf en je eventuele leverancier aan (of af) via inspire@geonovum.nl. Laat ook even weten of je wel/geen gebruik wilt maken van een lunch.

Inloopspreekuur

Op woensdag 22 februari organiseren we het eerste INSPIRE inloopspreekuur van dit jaar. Tijdens het spreekuur is een medewerker van het Geonovum INSPIRE-team tussen 9.30-12.00 uur aanwezig om uw technisch-inhoudelijke vragen te behandelen. Aanmelden voor het inloopspreekuur is niet nodig. Neem wel uw eigen laptop, XML's, URL's e.d. mee zodat we 'hands-on' in de materie kunnen duiken.

 

bron: www.geonovum.nl - 14-06-2009
Geonovum - Barchman Wuytierslaan 10 - info@geonovum.nl
033 460 41 00 - Postbus 508 - 3800 AM Amersfoort