Begin 2025 is de ICT wensenlijst voor de LV-BGT besproken binnen het toenmalige OOK (Operationeel Overleg Keten). Daarbij zijn knelpunten geconstateerd voor twee visualisatie wensen.
Het gaat om de volgende knelpunten
- In de visualisatie is nu geen onderscheid te zien tussen panden, luifels en overkappingen;
- In de visualisatie zijn de rode lijnen (met 1px dikte) van de overbruggingsdelen en tunneldelen onvoldoende zichtbaar.
De Begeleidingsgroep Geobasisobjecten heeft ingestemd met de voorgestelde oplossingsrichting:
- De huidige visualisatie van panden blijft ongewijzigd;
- De visualisatie van luifels en overkappingen wordt gewijzigd van 0% transparantie naar 30% transparantie, waardoor objecten onder de luifels en overkappingen zichtbaar worden en waardoor het onderscheid tussen panden, luifels en overkappingen duidelijker wordt. De kleurcode blijft ongewijzigd;
- De lijndikte van de overbruggingsdelen wordt gewijzigd van 1px dikte naar 2 px dikte. De kleurcode blijft ongewijzigd.
Deze wijzigingen zijn gedocumenteerd op Github en worden momenteel verwerkt door het Kadaster zodat ze binnenkort zichtbaar zijn op pdok.nl.





